¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Já a moje články

The best week of my life in Englad

21. září 2011 v 20:51 | Aazy
Slíbila jsem, že trochu popíšu svůj týden v Anglii.
Rozdělím to do takových odstavců na různá témata. Logicky začneme dopravou.
.
CESTA
Jestli vám můžu poradit, nikdy (ale vážně nikdy) nejezděte tak daleko autobusem. Já jím jela a byl to totálně nejhorší nápad v celý mý dosavadní existenci. Nikdy jsem se necítila tak nepohodlně, zvlášť když jsem si (ja debil :D) zapomněla vzít polštář. Jediná vaše naděje, jak přežít asi 20ti hodinovou cestu autobusem je mít po svém boku střelenou kamarádku a hóódně kafe, aby jste nějak vydrželi noc, až nebudete moct usnout.

Vyspím se s tebou, abych se měla čím chlubit...

26. února 2011 v 20:21 | Aazy
Ráda bych psala o něčem jiném, ale téma týdne je téma týdne a protentokrát je to sex.

Já jako 15tiletá holka bych podle mnoha svých vrstevníků měla mít za sebou pár (ne-li více) sexuálních zkušeností, ale pravda je, že jsem ještě stále osobou, jež žádné sexuální zkušenosti nemá. A upřímně řečeno po nich ani neprahnu.
Když se rozhlédnu kolem sebe a zjišťuji, jak stále více holek v mém a dokonce mladším (!) věku má za samozřejmost se s někým vyspat, dělá se mi špatně. Holt mně puberťácké pravidlo "Do 15ti můžeš, od 15ti musíš" nic neříká.
Když vezmu v potaz, že jedna nejmenovaná osoba, kterou znám, prožila svůj 1. sex ve 13ti letech, přijde mi to... nevkusné.
Možná je to tím, že jsem byla jinak vychována a prostě to není v mojí povaze, ale já mám za to, že pokud bych chtěla s někým opravdu mít sex, musela bych s ním strávit nějakou dobou a poznat ho. Nevrhla bych se s nikým do postele, kdybych ho sotva znala.
Navíc bych si přála, abych můj první takto intimní zážitek zažila s osobou, která pro mě bude znamenat více než známost na jednu noc. Což mě přivádí k další věci:
Sex už dávno není založen na lásce... Ne že bych to lidem měla za zlé, je to přirozené. Touha je přirozená. Ale i tato moje tolerance má své meze, zvlášť pokud se jedná o to, že se s někým vyspím ve 12ti abych byla cool a mohla se pochlubit kamarádkám.
Toť můj názor jako patnáctky, která o sexu ví všechno, co potřebuje, ale zatím nemá žádný důvod ho praktikovat.

Improving my English... /Anglicky napsaný článek/

9. listopadu 2010 v 15:30 | Aazy
Hi, everybody.
Siting at home is a little bit boring for me, so I decided to write an article in English.
.
Why English? It's better language then German, I think. (German is my second language. :) And I have better marks from English too. :D
.
Today, I was siting at school and talking to my friends, but I felt really bad. I don't know why, but I can't concentrate fully. I think I was more sleeping than studying. (And It's a big mistake, because I don't uderstand anything now.) But It doesn't matter.
.
I'd like to tell you something about our English teacher, when I'm already writing in English. English is one of my favourite lessons. Why? We've got amazing teacher, Miss Nováková. She is really great I think, but my classmates don't agree with my opinion - because they're stupid.
They don't like her, 'cos she is strict a little, but she can perfectly explain a grammar.
She's been to England many times and I love her stories about that country.
.
I'm dying to visit England too. I can't wait till next year, when our class is going to go to England for a week (or two weeks). It's gonna be (one of) the best school trip(s) ever. I think we will have great opportunity to use English in practice. We will get a lot of new experience too.
I wish I can live in USA or England (or another English speaking country). That's one of reasons why I'm spending my time writing this. :)
.
Now I'm going to play with my Photoshop and create some stamps and/or smileys. Maybe I will show them to you tomorow.
.
Bye for now. Aazy.
.
.
By the way, if do you noticed any mistake (I know my English is not so good) let me know in comments. Thanks! :)
.
I think I will make new rubric called "Written in English". What do you think?
.
:)

Neexistují. Zkuste mi to vyvrátit!

8. listopadu 2010 v 21:05 | Aazy
Nechtěla jsem na toto téma psát, ale rozhodla jsem se, že stejně napíšu. Napíšu to, co se mi stalo. Napíšu pravdu. Napíšu o tom nejhorším, co se mi v životě stalo. Popíšu vám své "přátele"... Kde jsou sakra teď?!

Běžte na gymnázium! Zn. Zbavíme vás logického uvažování snadno a rychle!

8. listopadu 2010 v 16:34 | Aazy
Já si musím zase postěžovat. Já vím, jsem hrozná, ale co už. :(
.
Nemůžu si pomoct, ale cítím se teď vážně hrozně. Budu znít sobecky, hnusně a jako největší megera na světě, ale co nadělám. Já jsem prostě taková.
Koho jsem nezděsila perexem, pokračuje ve čtení.
.

Dětský sen - báseň

19. září 2010 v 16:37 | Aazy
Básnička na téma týdne. Není to nic světového, ale co už. :) Vycházela jsem z toho, co si většinou přejí malé holčičky.
.
Dětský sen
.
Když jsem byla malá,
často jsem snívala
o zámcích a hradech,
o princeznách a pokladech.
.

Find myself today...

21. srpna 2010 v 0:17 | Aazy
Tak jo, přidávám další nesmyslný článek, ketrý pro mě znamená dost. Teda ne přímo článek, ale to, co vyjadřuje. Dneska jsem si totiž něco uvědomila...
Milí lidé si tohle radši nepřečtou a přejdou to s tím, že mi zase hrabe. xD

Mám strach... A kdo nemá?

16. srpna 2010 v 22:05 | Aazy
Zase musím přispět do tématu.
Strach. Pět písmen, co pro plno lidí znamená mnohem víc. Je zajímavé, že téma strach bylo určeno zrovna po pátku 13, protože hodně lidí má strach jen z toho dne. Pro mně je to normální den. Nejsem pověrčivá. Můj strach pramení z něčeho úplně jiného.

Upíři - Můj názor aneb jak je vlastně vidím já.

12. srpna 2010 v 20:42 | Aazy
Eh. Na téma týdne vbral blog.cz upíry - jedno z mých oblíbených témat, na které se často dohaduju. Takže tohle bude něco...
Upíři.
Začneme tedy tímhle:

Will my dreams ever come true?

7. srpna 2010 v 19:30 | Aazy
Stihla jsem hodně přemýšlet, když jsem si dávala "přestávku od blogování". A přemýšlela jsem o tom, že mám vlastně miliony snů. Některé jsou šílené a nerealistické, některé naopak úplné maličkosti, které by se mohly splnit.
Mám vážně hodně snů a vím, že se mi asi nesplní, ale podle mě:
Snít,
znamená mít chuť ještě pro něco žít!

"Fit" blogy

6. srpna 2010 v 20:38 | Aazy
Blbější název článku jsem nemohla vymyslet, ale protože mě zase chytla nálada, kdy musím něco zkritizovat, tak mě napadlo zrovna tohle.
Takže, co si pod tím názvem máte vlastně představit...

Sama a bez fantazie...

31. července 2010 v 0:13 | Aazy
Pomalu ale istě přicházím na to, že je to se mnou beznadějný.
Jednak vůbec nevím, co budu dělat zbytek prázdnin a navíc...

Ať napíšeš sebevětší ptákovinu, vždycky se najde pár blbců, co s tebou souhlasí

20. července 2010 v 22:46 | Aazy
Jo, vážně, myslete si, že jsem trhlá, ale tohle je moje věta, kterou jsem si právě vymyslela, ale jsem si jistá, že na 100% platí!

Holiday? Let's have some fun!

19. července 2010 v 16:15 | Aazy
No, nebudu se vyjadřovat k originalitě tohohle tématu... Ono je to vcelku jedno. Hlavní je, že máme 1/4 prázdnin za sebou a já ještě nic nestihla. Nevím, jak jste na tom vy, ale já jsem si dělala iluze, kolik toho zvládnu za ty dva měsíce a místo toho jsem se jen týden válela u moře. Byla s kamarády v kině, blbla s bratrancem v bazénu a byla na grilovačce... A vůbec mi to nevadí!

Film Once

7. července 2010 v 18:34 | Aazy
Dovolte mi, abych vám představila skvělý film... není to žádná novinka, ale přesto ho mám tak ráda, že o něm musím napsat. ONCE!

Úspěch

25. června 2010 v 17:37 | Terez
Úspěch. Jedno slovo, které v dnešní době znamená mnohé. Každý bez výjimky si přeje v něčem uspět a sní o tom. Kdo není ve svém životě, či ve své práci úspěšný, jako by v dnešní době nebyl. Úspěch je prostě důležitým faktorem, ať už si to uvědomujeme nebo ne. A tak mě napadá... Kdyby bylo úspěšných lidí mraky, nebyla by tahle skutečnost tak oceňována. Nebo ne? Jenže daň za úspěch je mnohdy dost vysoká, a tak plno lidí nemůže být úspěšných. Ale jsou tu i šťastní lidé, kteří patří mezi úspěšné. ALE... Úspěch si podle mě zaslouží jen ten, kdo si ho vlastními silami vydře a ne ten, kdo se stane úspěšným nějakým podvodem... Bohužel , i to se na světě stává.
...
Tohle je můj názor a já si za tím stojím. I já si přeju být úspěšná. A kdo ne?
Myslím, že v hloubi duše si to přeje každý z nás. I ten, kdo to nechce přiznat nahlas.
 
 

Reklama