¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Info - Začínám znova

9. září 2011 v 18:45 | Azy |  Other
Ahoj.

Mám tu malé info, co se přibližně za týden začne dít.
Proč až za týden?
11. září - 18. září: Anglie!!! Fotky budou, slibuju! :)
Ani nedokážu vyjádřit, jak strašně se těším a taky jakej mám strach. Ale jelikož odjíždím v den svých narozenin a chystáme velkou autobusovou párty, tak by to mělo být super. :D Tak se týden uleju ze školy, což je dobře, protože se vyhnu testům. (Ano, už je píšeme. Včera fyzika, dneska matika, děják - aneb těžký život studenta gymplu :D).

Takže od 19. září udělám revoluci svého blogování.
- Chystám se to tu trochu předělat. Nejspíš začnu zase přidávat rencenze, které jsem kdysi dávno v náhlém pomatení smyslů vymazala a bude tu víc fotek.
- Taky sem budu házet odkazy na své pokusy o photomanipulace v PSku, budu ráda když k tomu přihodíte komentář. :)
- Někdo si ještě možná pamatuje moje pokusy s programováním - už jsem se to naučila, takže nesmyslnými články už vás nikdy trápit nebudu. :D (Kdyby jste viděli tu radost, když se mi to poprvý povedlo všechno nastavit správně. :D)
- Ani moje literární pokusy, které jsem kdysi taky vymazala, tu už neuvidíte. Momentálně posílám svoje texty pouze svým nejbližším kritizujícím přátelům (a učitelce češtiny), kteří mě svými názory přivádějí k šílenství (doslova :D). Ale jsem jim neskonale vděčná, aby jste si nemysleli. Kritici, kteří vám řeknou pravdu, se hledají dost těžko.


Měla bych to tady teda pomalu zase oživit, snad se to povede.
A držte mi palce, ať se domluvím v Anglii a vrátím se nepoškozená. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama