¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Taky mě zasáhla... Dostane i vás?

27. února 2011 v 12:20 | Aazy
Kdo si přečetl titulek, teď určitě čeká, co jsem zase vymyslela.
Dnes to ovšem nebude nic světového, jaké to obvykle bývá (=težká ironie). :D

Ale ať je to jak chce, já, jakožto člověk, co názory ostatních mnohdy nesdílí, jsem byla zasažena fenoménem dnešní doby jménem ZUMBA.
Upřímně mě poprvé donutila jít kamarádka, která už chodí dlouho, ale já jsem se dokázala vždycky nějak šikovně vymluvit a vyhnout se výdeji kalorií a tuků, ale dělala jsem chybu.
Vážně jsem se dobře bavila, a to i přesto, že jsem byla zpocená jako p... a totálně unavená a druhý den mě pekelně bolely nohy, ale vážně to bylo super.
Byly jsme na nějaké úvodní hodině nových kurzů, takže nám daly ionťák zdarma, a i když jsem nic takovýho nikdy nepila, tak jsem do toho šla - upřímně to chutnalo jako voda říznutá kapkou sirupu, ale slibovali, že se díky tomu pálí víc tuku. Ne že bych potřebovala moc hubnout, tak zle na tom nejsem, ale když to bylo zadarmo... :D
Takže jsme si daly ionťák a šlo se na věc. A to jsem vážně měla ze začátku problémy.
Obě cvičitelky byly ale naprosto skvělé a plné energie. Vážně skvělý ženský. Takže nám vždycky ukázaly kroky a pak už bylo na nás, jak jsme se zapojily.
Ze začátku to byla celkem fuška, ale postupně jsem se do toho celkem dostala, i když jsem to často taky pěkně pomotala, ale co už...
Ačkoli jsem za hodinu skákání v tělocvičně na (celkem podařené) remixy různých písniček dala 70 korun, byly to dobře utracené peníze. Už se nemůžu dočkat dalšího pátku, kdy půjdu zase! Juchúúú!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lady Dog Lady Dog | Web | 27. února 2011 v 13:18 | Reagovat

nevím mě osobně zumba moc netáhne..já jakožto člověk ostýchavý, stydlivý a nerad-sebe ukazující..brr..

ale, neberu Vám to :) je to sport, tanec jako jiný.. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama