¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


(Téměř) Hotovo!

1. prosince 2010 v 20:24 | Aazy
Tadáááá! Já jsem táááák spokojená... Já vím, že samochvála není dobrá věc, ale musím se pochválit poněvadž:
Si můžete všimnout, že jsem nastavila nový layout. Dala jsem si tetokrát záležet na detailech, aby všechno sedělo jak má. Jsem s tím vzhledem docela spokojená. Ačkoliv je takový chladný, tak na mě působí dobře. Můžete mi napsat, jak se vám líbí a kdyby jste to nemohlo vystát, tak máte smůlu, protože tady zůstane celé Vánoce. Možná ale udělám i nějaký novoroční lay a potom nějaký stálejší... :) Uvidíme. Každopádně teď jsem spokojena, protože mi to sedí nastavené i v IE (já ten prohlížeč prostě nesnáším, jsou s ním jenom problémy - omlouvám se všem uživatelům "modrého éčka")
do textu

A teď k promazání rubrik... Protože mi těch článků k přesunování přišlo nějak moc, tak jsem se na to skoro vykašlala. Zrušila jsem rozcestníky, bylo tam plno věcí zbytečně. Pokud někdy budu něco takového potřebovat, radši udělám novou celou rubriku a nějak ji někam vmáčknu. :D
Všechny ostatní články, co jsem nepřeřadila jsou v archivu. Kdo chce, tak si je holt najde. Já to možná časem ještě popřesunuju, ale nechce se mi do toho.
No, to je asi vše... Zítra napíšu nějaké články, dneska mě bolí ruka moc na to, abych něco psala. Ale zítra vám popíšu dnešní "dobu temna", jak jsem přišla k té bolesti ruky (a vyhnula se zkoušení a písemkám :P) a taky popíšu projekt "Objev sám sebe" na který jsem narazila a zaujal mě. (Ikonku projektu mám v záhlaví, alespoň nějaká podpora. :))
To je všechno. Jdu se kochat mým layoutem... :D :D
Veselé Vánoce přeje Aaz.
PS: Dneska jsem dostala skvělý nápad, ale ještě nevím, jestli ho zrealizuju. Budu to muset promyslet...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama