¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Na dovolené se odpočívá... - Lež! Já měla v plánu vraždu údajně dospělého sourozence

18. července 2010 v 18:36 | Aazy
Tak jsem to přežila. Dovolená s rodidči a - promiňte mi to slovo - debilním bratrem je za mnou. A jsem naštavná, nejsem odpočatá... Proč? Protože jsem si sebou nevzala počítač a oni tam internet nakonec měli, ale to mě netrápí nijak zásadně. Už jsem se zmínila, že můj bratr je idiot?

Jo, ten mě štve. Kvůli němu jsem celej ten týden nemohla být v pohodě a užívat si. Člověk by řekl, že v 18ti letech má být člověk rozumnej. To ale není případ mého bratra. Občas přemýšlím o tom, jestli se mu v pěti letech třeba nepřestal nějakým nedopatřením vyvíjet mozek.. To by snad vysvětlovalo to, že se choval jako fracek.
Vážně nechápu, proč vlastně jezdil s náma. Jenom aby prudil okolí. Pořád se mu něco nelíbilo a pořád si stěžoval. Nemluvě o tom, že mi vymazal krásný fotky, kvůli kterejm jsem lezla po skále!!! (Vážně nevím, co si tou pitomostí chtěl dokázat, ale byla jsem tak naštvaná, že jsem přemýšlela, že ho v tom moři utopím!) Takže jsem bez většiny fotek a to je ta věc, co mě neskutečně s***.
Je jich ale ještě dalších 200 na druhý paměťovce, takže alespoň něco mi zbylo, ale i tak. Nějaký ty povedené fotky sem hodím, abyste z toho něco měli, ale ještě je musím poupravovat.
No nic, zase se tu dnes obejvím...
Vaše Aazy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máte sourozence?

Ano 33.3% (1)
Ne 66.7% (2)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama