¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Kam se podělo moje dětství?

7. července 2010 v 18:19 | Aazy
Jo, je to divný, že jsem si tu otázku položila tak brzo. Mám pocit, že na svůj věk jsem až moc rozumná a to je v dnešní společnosti vzácnost, ne? Ale možná bych chtěla být jen obyčejná puberťačka, jako každý jiný.

Dneska ráno (ráno - tím myslím v 11), mě vzbudily něčí hlasy, které mi hulákaly do okna. Když jsem se neochotně vyhrabala z postele, tak jsem vykoukla z okna, abych zjistila, kterej debil to zase křičí na celou ulici. Když jsem se podívala ven, viděla jsem jen hrstku ječících malých dětiček, válejích se po sobě na velké oranžové dece.
Hned jsem začala přemýšlet, jak je to u mě zvykem... Napadlo mě, že to není tak dávno, co jsem se na dece před domem válela já. Ale kam se teď podělo moje dětství? Zmizelo, vypařilo se... Nebo jsem ho v sobě pohřbila sama?
Jó, dnes ráno jsme zase zatoužila být dítětem, které nemá žádné starosti... Byla by to paráda, kdyby mi byly zase tři. Žádná škola, nic by mě netrápilo. Byla bych šťastná, což teď nejsem ani náhodou. Už by mohl někdo vynaleznout ten stroj času, ne? Všichni na něj čekáme, ale on ještě nespatřil světlo světa. Budu muset říct svojí kámošce, budoucí vynálezkyni, aby na tom začala pracovat.
Ale kdo ví, třeba za pár let, budeme cestovat časem stejně často, jak dnes jezdíme nakupovat... Hm, už aby to bylo. Ale zatím bohužel žijeme všichni jen v kruté přítomnosti. Jo jo, naše generace má hold smůlu. Někdo se snad za 100 let bude mít líp.
Ale já se toho tšžko dožiju. Tak jsem se zase vykecala a pádím. Aazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alixe Alixe | Web | 7. července 2010 v 18:26 | Reagovat

kwásnej desing

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama