¨¨¨¨
NOVINKY

Přečtěte si:

Mé oblíbené
blogy:
Můžete se těšit na recenze:
Hlas nože (P. Ness), Matched (A. Condie), Unearthly (C. Hand), Zlodějka knih (M. Zusak), Perfect Chemistry (S. Elkeles), Sukuba: Trápení (R. Mead)...


Film Once

7. července 2010 v 18:34 | Aazy |  Já a moje články
Dovolte mi, abych vám představila skvělý film... není to žádná novinka, ale přesto ho mám tak ráda, že o něm musím napsat. ONCE!

Nidky bych netušila, že nějaká česká herečka, bude dosazena do role v tak dobrém filmu. A proč dobrém. Ne, nejen dobré, ale úžasném! Protože tenhle film se liší!
Není to žádný slaďák, nebo americká komedie, u které v polovině víte, jak to všechno skončí. Je to dost zajímavý příběh dvou lidí, kteří v sobě našli spřízněnou duši, ale osud jim nepřeje...
Napsala bych vám, jak se postavy jmenují, ale nevím to, protože ve filmu o tom nepadne ani zmínka. Oni se neoslovují. Vůbec. Tím je to ještě zajímavější.
Film vypráví o muži, který pracuje v opravně vysavačů a po práci si přivydělává tím, že hraje na kytaru ve městě. Jednou ho uslyší zpávat jedna žena, se kterou se potom skamarádí, protože chce opravit vysavač. (Scéna kdy mu ho přinese mě naprosto dostává.) Ti dva spolu mluví o plno věcech a halvně o jeho hudbě. Ona se mu svěřuje se svými sny a on jí. A tak se dál scházejí a sbližují se mnohem vím. Ona mu pomůže vydat jeho desku.
Když ji vydá, rozhodne se, že se vrátí za svou přítelkyní... A ona, jelikož má dceru, čeká na svého manžela, který bydlí stále v ČR, ale má za ní přijet. Ona sice svého manžela skoro nemiluje, ale nechce, aby její dcera Ivana vyrůstala bez otce.
Jak to mezi těma dvěma nakonec dopadne se dozvíte ve filmu... Nemá žádný happy end, ale hezky si u něj popřemýšlíte. A nakonec vám možná dojde, že postavy udělaly správné rozhodnutí.
.
Toť můj názor. Aazy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 transcendenceee transcendenceee | Web | 29. října 2010 v 14:30 | Reagovat

Napsala jsi to hezky ;)

2 irreth irreth | Web | 8. listopadu 2010 v 16:57 | Reagovat

Ta scéna, kdy za sebou táhne ten vysavač je skvělá! :)Jinak Once mám taky hodně ráda...není to ta typická americká slaďárna a přitom je romantický. A ta hudba to skvěle dokresluje.:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama